روند طراحي سايت ورزشي و اسپرت چگونه است ؟

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
يکي از دسته وب سايت هايي که بيشترين کاربر را دارد  وب سايت هايي از نوع ورزشي ميباشد. در اين مقاله به روند طراحي سايت ورزشي  واسپرت ميپردازيم و شما را بيشتر با طراحي سايت ورزشي آشنا ميکنيم . در ادامه همراه با سارين وب باشيد . 


 به دليل وجود تنوع رشته هاي ورزشي و طرفداران و علاقه مندان به آنها ، داشتن چنين وب سايتي چه خبري و چه اطلاعاتي و چه حتي فروشگاهي ميتواند نوعي مزيت محسوب گردد.
در اين وب سايت ها  ميتوان از معرفي خود رشته ورزشي آغاز نمود و تاريخچه و بسياري از اطلاعات را در اختيار مخاطبان آنلاين وب سايت قرار داد.
نمايش نتايج آنلاين مسابقات ورزشي مرتبط با موضوع وب سايت و گرفتن آگهي ها ميتواند مهمترين منبع درآمدي چنين وب سايت هايي محسوب گردد.

با شناخته شدن سايت شما چه از طريق تبليغات و چه از طريق جستجو در اينترنت ، اين امکان وجود خواهد داشت تا علاقه مندان يا کساني که به دنبال دريافت اطلاعاتي پيرامون اين رشته ورزشي هستند ، از وب سايت شما بازديد کنند که حتي ميتواند در نهايت منجر به ثبت نام اين افراد در باشگاه شما شود که اين نيز خود يک نوع درآمدزايي محسوب ميگردد.
به استادان و مربيان ورزشي توصيه جدي مينماييم که براي خود و رشته ورزشي که براي آن ساليان زيادي را زحمت کشيده اند يک وب سايت شخصي و ورزشي داشته باشند که بتوانند خود را کاملتر و راحتتر و بهتر به طرفدارانشان معرفي نمايند.

معمولا يک وب سايت ورزشي باطراحي سايت مناسب در نهايت به نوعي ميتواند يک وب سايت فروشگاهي ورزشي و يا وب سايت ورزشي باشد که صرفا براي نمايش محصولات ميتواند مورد بازديد کاربران شما قرار بگيرد. بنابراين بهتر است قبل از شروع طراحي به اين نکته دقت داشته باشيد.

نوع دسته بندي و نمايش اطلاعات و راحت پيدا نمودن اطلاعات يا به عبارتي UX وب سايت هم ميتواند از مهمترين فاکتورهاي موفقيت يک وب سايت ورزشي باشد. ما بهترين مشاوره را قبل از شروع مرحله طراحي سايت به شما خواهيم داد. چرا که اگر اين مرحله به خوبي آناليز نگردد متاسفانه تاثيرات بسيار بدي را در وب سايت و جذب مخاطبان و مشتريان شما خواهد گذاشت.

در يک وب سايت ورزشي همانگونه که در بالا هم به آن اشاره شد ، يکي از جالبترين بخش ها ميتواند نمايش نتايج آنلاين در وب سايت باشد بطوريکه آنهايي که امکان مشاهده آن مسابقه ورزشي را از طريق تلويزيون ندارند بتوانند از طريق وب سايت شما به نتايج زنده نيز دسترسي داشته باشند. اين کار توسط تکنولوژي به نام AJAX امکان پذير ميباشد که بالاترين تکنولوژي را براي طراحي و پياده سازي اين بخش در اختيار شما قرار خواهيم داد.

چه موضوعاتي در طراحي سايت ورزشي بايد حضور داشته باشند ؟

ارائه توضيحات مربوط به رشته ورزشي از تاريخچه تا آموزش کامل آن به صورت آنلاين
اخبار مربوط به رشته ورزشي مربوطه
 آنلاين نتايج مسابقات و اطلاعات مربوط به ليگهاي داخلي و خارجي
گرفتن آگهي براي کسب درآمد بيشتر
ارسال خبرنامه به اعضاي وب سايت
معرفي فدراسيون ورزشي براي مخاطبان آنلاين
گالري تصاوير بسيار زيبا
 به صورت ريسپانسيو براي نمايش بهتر در موبايل و تبلت
دادن RSS  به کاربران براي پيگيري راحتتر اخبار در وب سايت يا باشگاه مورد علاقه شان
بخش تماس با ما براي ارتباط بيشتر و بهتر با کاربران وب سايت
ارائه اطلاعات مربوط به نقل و انتقالات بازيکنان و ...
 معرفي انواع سبک ها و رشته هاي ورزشي مرتبط با نوع فعاليت ورزشي باشگاه شما
آشنا شدن بازديد کنندگان سايت با اعضا و تيم هاي باشگاه
قرار دادن فيلم ها و تصاوير مربوط به اعضا ، تيم هاي باشگاه ، مسابقاتي که باشگاه در آنها شرکت کرده ، مقام ها ، مدالها و ...

اگر شما هم صاحب يک مجموعه ورزشي هستيد يا تمايل به داشتن سايت ورزشي با طراحي سايت متناسب با آن هستيد ، سارين وب در خدمت شماست . قبل از شروع روند طراحي سايت ، به شما پيشنهاد ميکنيم با مشاورين سارين وب در ارتباط باشيد .


طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه کنيد .


 


منبع:طراحي سايت
ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل