استفاده از گوگل آناليز در طراحي سايت

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه گوگل آناليز که يکي از سامانه هاي بسيار خوب براي بررسي و آناليز ترافيک ورودي به وبسايت هاست که بعد از طراحي سايت بايد مورد استفاده قرار بگيرد . اين ابزار که براي وبمستران بسيار آشناست با قابليت هاي خوبي همراه است . در ادامه همراه با سارين وب باشيد . آناليز يا آنالتيکس به معني تجزيه و تحليل است و تحليلهاي گوگل به ابزارها و امکانات هنري مجهز شده اند که ميتوانند به مقدار زيادي اثرگذاري بازاريابي آنلاين شما را ارتقا ببخشند. به جز اين، ميتوانيد به منبع عظيم اطلاعاتي دسترسي پيدا کنيد که آگاهي از انها براي کسب و کارتان يک امر بسيار ضروريست .  از طريق انها ميتوانيد به نقاط ضعف و قوت کمپين بازاريابي تان پي ببريد و تغييرات لازم رو در جهت بهتر کردن اوضاع و جلب رضايت مشتريها به عمل بياريد.
خب اگر طراحي سايت خود را انجام داديد و همه چيز را مهيا کرديد براي حضور کاربر در وبسايت خود بايد بگم بيشتر راه را رفتيد . 

ميزان بازدهي فعاليت هاي خود را ميتوانيد چک کنيد  


يکي از جديدترين ويژگيهاي اين ابزار تجزيه و تحليلهاي اجتماعي است. با افزايش اهميت فعاليتهاي اجتماعي، بازاريابي اجتماعي هم در جهان امروز براي يک وبمستر بعد از طراحي سايت بخش مهمي از بازاريابي آنلاين را تشکيل ميدهد. 
کمپين اجتماعي شما بايد يک يا چندتا از شبکه هاي اجتماعي خاصي که در کشورمان که بيشترين طرفدار را دارند در بربگيرد ؛ مثلا فيسبوک، تلگرام، اينستاگرام، توئيتر، لينکدين و گوگل پلاس. رديابي همه فعاليتهاي شبکه هاي اجتماعي حتي براي بازاريابهاي حرفه اي هم کار مشکل و زمان بري است !
اما خوشبختانه گوگل آنالتيکس ابزاري براي رديابي عملکرد هر يک از شبکه هاي اجتماعي در کنار هم در يک داشبورد معرفي کرده که ميتواند در وقت و هزينه هاي شما تا حد زيادي صرفه جويي کند. 


 


اگر طراحي سايت ريسپانسيو کار کرده باشيد ، حتما اثر موبايل را در سايت خود ميبنيد !


با وجود گجت هاي هوشمند بيشتر وبگردي ها با همين دستگاه ها انجام ميشود و به همين دليل وبمستران در طراحي سايت خود ، ويژگي ريسپانسيو را در نظر ميگيرند . 
با قابليت جديدي که گوگل آنالتيکس براي موبايل فراهم کرده ، ميتوانيد اثر کاربرهاي موبايل را بر روي کسب و کار آنلاين تان بررسي کنيد. اگه اکثر ترافيک تان از موبايل است يا بهتر بگم کاربر موبايلي بيشتري داريد، دليل کافي براي بهينه سازي وب سايت تان براي کاربرهاي موبايل داريد. اين قابليت ميتواند عملکرد برنامه هاي موبايلي از جمله دانلودها و فعاليتهاي بازديدکننده ها رو اندازه بگيرد . 


عملکرد تبليغات خود را بررسي کنيد


تبليغات آنلاين شانس موفقيت شما را به اندازه زيادي  افزايش ميدهد و ميتوانيد در مقايسه با کسانيکه تبليغات نداشتند، در کمپين هاي بازاريابي تان جلوتر از رقبا باشيد. اما اين هم بستگي به اثرگذاري کمپينهاي تبليغاتي شما نيز دارد. تجزيه و تحليل تبليغات (advertising analytics ) به شما امکان رديابي کانالهاي تبليغاتي مختلفي مثل تبليغات روي موتورهاي جستجو، روي شبکه هاي اجتماعي، بنرها و ايميلها رو ميدهد.
اين قابليت با کمپين ادوردز هم ترکيب شده و در نتيجه ميتوانيد به راحتي متوجه شويد که کدام کليدواژه هابهتر کاربران شما را به مشتري تبديل ميکنند . اگر با ادوردز بازاريابي ميکنيد، ميتوانيد تگ گذاري کمپين خود را خودکار کنيد تا به وضوح نرخ تبديل به مشتري مکانهاي مختلف تبليغ و صفحات فرود مختلف رو ببينيد.


نياز به مشاوره و طراحي سايت داريد ؟ با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و درخواست مشاوره کنيد . مشاورين سارين وب در خدمت شما هستند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه کنيد .


 


منبع:طراحي سايت

ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل