چگونه در سئو لينک مفيد براي طراحي سايت بسازيم ؟

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
بعد از  طراحي سايت مهم ترين مسئله براي هر کسب وکار در فضاي آنلاين ، سئو وبهينه سازي و مهم ترين اصل در بهينه سازي ، ساختن لينک مفيد است . در ادامه با  طراحي سايت همراه باشيد.


در اين مقاله در مورد لينک هاي طبيعي صحبت مي شود، مانند لينک هاي داخلي که شما در نوشته هاي خودتان قرار ميدهيد و همچنين لينک هاي طبيعي که از راه هايي مانند پست مهمان نسيب سايت شما مي شود.


براي ساخت لينک هاي مفيد، مانند يک استفاده کننده فکر کنيد و نه مثل يک سازنده محتوا


مهمترين نکته در لينک سازي طبيعي اين است که واقعا خواننده در کجاي متن انتظار قرار گرفتن يک لينک را دارد؟ زماني که محتوا توليد مي کنيد، درباره جايي که استفاده کننده بطور عادي ميخواهد لينک را ببيند فکر کنيد. اين گونه شما چيزي ساخته ايد که جذاب تر است.


متاسفانه ما مقاله ها و هايي را مي بينيم که در آن کلمات بسيار زيادي لينک شده اند، که اين تعدد لينک ها به دو صورت است:


گاها نويسنده به صورت مازاد از لينک هاي سايت خود در نوشته استفاده مي کند و گاها اين ها لينک هاي تبليغاتي و به قولي خريداري شده يا رپورتاژ آگهي هستند. که در هر دو حالت مورد پسند خواننده نيست و گاها او را از نوشته و حتي سايت زده مي کند!


در ضمن توجه داشته باشيد که اگر از ارسال پست مهمان براي کسب لينک طبيعي استفاده مي کنيد، استفاده بيش از حد از لينک هاي خارجي باعث ميشود که مدير سايت ميزبان، شما را يک اسپمر محسوب کند و ديگر اجازه ارسال را به شما ندهد!


فقط کافي است فکر کنيد که اگر شما سازنده محتوا نبوديد مي خواستيد لينک ها را کجا ببينيد؟ اين به شما کمک بسيار شاياني خواهد کرد.


حال ببينيم 5 تکنيک و ترفند براي لينک سازي چيست ؟ 


1 - فعاليت به صورت پست مهمان بعد از  طراحي سايت 
شما بايد نسبت به مسئله پست مهمان هوشيار باشيد و بدانيد که گوگل درباره جريمه پست هاي مهمان اسپم جدي است. آگاه باشيد که گوگل به طور دائم الگوريتم خود را تصحيح ميکند تا پست هاي مهمان که از ارزش کمي برخودار هستند را حذف کند. چون اين گونه محتواها را زائد در نظر گرفته و دستور حذف آن را صادر مي کند.


اگر وبمستري به شما اطمينان کرد که براي آن محتواي با ارزش بسازيد، به شما اجازه نمي دهد که از سايت او فقط براي بدست آوردن بک لينک استفاده کنيد. بلکه به شما اعتماد مي کند که براي سايت آن مطالب و محتواي غني و ناب بسازيد تا کاربران و خوانندگان از آن استفاده کنند. 


بياييد به بررسي رابطه پست مهمان و بک لينک ها بپردازيم. هدف بلاگينگ خارجي، کسب بک لينک ها نيست. اگر انجام اين کار را آغاز کنيد، مدير سايت متوجه اين کار شما خواهد شد و شما موقعيت خود را از دست خواهيد داد. توجه داشته باشيد که هدف اصلي اين است که تا حد امکان، روشن، با ارزش و سودمند باشد. در کنار آن نيز شما ميتوانيد در محتوا به صفحات يا مطالب خودتان نيز لينک دهيد.


اينفوگرافيک ها در  طراحي سايت معجزه ميکند


آيا هنوز استفاده از نمودار ها و گراف هاي اطلاعاتي براي ساخت لينک يک راه قابل استفاده است؟ آقاي درو هندريکس از کارشناسان سايت علمي تحقيقاتي AudienceBloom که در زمينه سئو فعاليت دارند به اين سوال در مقاله ايي که در سال 2015 منتشر کرده اند پاسخ داده اند که :” اينفوگرافيک ها هنوز براي ساختن لينک مفيد هستند. “


با توجه به نظر وي استفاده از نمودارها و گراف هاي اطلاعاتي مهم است. پس بايد از اين گونه نمودارها به طرز صحيحي استفاده نمود. استفاده از اينفوگرافيک ها در سايت هاي معتبر تبديل به يک استراتژي مهم شده است. البته از سال 2012 به بعد طبق آمار، ميزان مقبوليت و پتانسيل لينک سازي اينفوگرافيک ها کمتر شده است.


براي نمونه يک سايت در سال 2012 ميلادي با استفاده از اينفوگرافيک ها عدد 876 بک لينک را ثبت کرده بود، که اين آمار در سال ميلادي جديد به عدد 371 رسيده است. يعني به ميزان 57% کاهش بوجود آمده است که قابل تامل است. اما هنوز عدد 371 يک آمار مورد قبول به حساب مي آيد.


درشبکه هاي اجتماعي فعال باشيد


ايجاد محتوا تنها نيمي از فعاليت هاي بازاريابي محتوا را شامل مي شود. باقي فعاليت ها بايد بر پايه رشد و ترقي محتوا باشد. يکي از بهترين راه ها براي ترويج محتواي خود، حضور مستمر و گسترده در شبکه هاي اجتماعي است. اگر محتواي شما پيشرفت کند آنگاه است که شما لينک بدست مي آوريد.


طبق مقاله ها و مصاحبه هاي افراد خبره و کارشناس سئو در سال 2015 ميلادي شبکه ها و رسانه هاي اجتماعي اساس و بنياد بلاگينگ خواهند بود. اين يک امر اثبات شده است، کافي است خود شما به سايت خود مراجعه کرده و متوجه اين موضوع شويد. زماني که شما در رسانه ها و شبکه هاي اجتماعي فعال هستيد مطالب و مقالات شما خوانده شده، پخش شده، اشاره و نام برده شده و در نهايت باعث مي شود که شما لينک بدست آوريد. 


وقتي توصيه ميشود که در شبکه هاي اجتماعي فعال باشيد منظور اين نيست که زمان خود را در اين رسانه ها بيهوده تلف کرده و چند دقيقه ايي را در جايي صرف کنيد، بلکه بايد يک سري از فعاليت هاي مرتبط را انجام دهيد:


لينک هايي از مقالات خود را در هر شبکه اجتماعي که عضو شده ايد پست کنيد.
لينک ها را به گروه هاي شبکه اجتماعي LinkedIn که عضو آن ها شده ايد پست کنيد.
پست ها را در Reddit ثبت کنيد.
پست ها را در StumbleUpon ثبت کنيد.
پست ها را در GrowthHackers.com ثبت کنيد.
و …
اين يک راه غير مستقيم براي براي بدست آوردن لينک است و باعث افزايش رتبه سايت مانند لينک در سايت هاي ديگر نمي شود. اما به هر حال اگر شما محتواي خود را در اختيار ديگران قرار دهيد آن ها محتوا و شما را خوانده و به آن توجه کرده و لينک زدن به محتواي شما را آغاز مي کنند.


  نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شرکت درخواست مشاوره کنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت کرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه کنيد .


 


منبع:طراحي سايت
ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل