گوگل به محتواي تازه چقدر توجه مي کند ؟

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
گوگل که يکي از مهم ترين نقش ها را در زندگي ديجيتال انسان ها بازي مي کند ، اهميت ويژه اي به محتوا و کاربرپسند بودن  طراحي سايت مي کند . در اين مقاله ميخواهيم بررسي کنيم که تا چه حد بعد از  طراحي سايت ، در سئو و بهينه سازي محتواي تازه تاثير مثبت دارد ؟ در ادامه همراه با  طراحي سايت باشيد.

با سايت هاي بزرگ و قديمي فراهم شده است. توجه گوگل به محتواي تازه در سايت شرايط مناسبي را براي وبمستران ايجاد کرده تا بدون ترس از جريمه گوگل نهايت استفاده را از آن ببرند.
بطور حتم شما نيز هنگام جستجو در گوگل و به ويژه براي کلمات کليدي سايت خود با سايت هايي مواجه ميشويد که در گذشته اثري از آنها براي کلمه کليدي مورد نظر در صفحه اول گوگل نبوده ولي به يک باره و در زماني کوتاه در رتبه سوم تا دهم قرار گرفته است. در نظر داشته باشيد که استفاده از اين فرصت نه تنها برخلاف قوانين گوگل نبوده و سايت شما اسپم نميشود، بلکه مورد تشويق و تاييد گوگل نيز مي باشد. به همين دليل برخلاف تکنيک هاي رايجي مانند خريد بک لينک ديگر ترسي از جريمه سايت در آينده نخواهيد داشت.

براي استفاده از اين فرصت سه روش اصلي به شما معرفي خواهيم کرد ولي قبل از شروع به کار بدنبال کلمات يا عبارتي باشيد که نتايج جستجوي گوگل در صفحه اول دچار تغييرات زيادي ميشود. معمولا اين اتفاق در عبارات طولاني تر بيشتر مشاهده ميشود که در ميان آنها ميتوان کلمات پر جستجو و ارزشمند زيادي نيز يافت.

توليد محتواي هدفمند براي سئو و بهينه سازي بعد از  طراحي سايت

کلمات و عباراتي که با زمينه کاري شما مرتبط هستند ولي رقابت کمي در صفحه اول گوگل براي آنها وجود دارد و يا نتايج صفحه اول بطور مرتب تغيير ميکنند را شناسايي کرده و يک محتواي تازه و مفيد متناسب با آن تهيه کنيد. اگر در تلاش اول و با گذشت دو تا سه روز از ايندکس صفحه توسط گوگل خود را در نتايج صفحه اول مشاهده نکرديد همين کار را با عبارتي طولاني تر و ساده تر امتحان کنيد. با آزمون و خطا بخوبي با نحوه استفاده از اين روش آشنا خواهيد شد.


گاهي اوقات عبارتي که گوگل بعنوان کلمه کليدي محتواي تازه سايت انتخاب مبکند با چيزي که در نظر شماست متفاوت است و فکر ميکنيد که جايگاه مناسبي بدست نياورده ايد. قبل از نتيجه گيري ترکيبات مختلف و عبارات پرکاربرد متن خود را موردبررسي قرار دهيد زيرا ممکن است با لينک همان صفحه در عبارت ديگري به صفحه اول گوگل رسيده باشيد.محتواي تازه مکمل محتواي قديمي هستند
همه ما تجربه اين موضوع را داشته ايم که صفحه مشخصي از سايت در يک يا دو کلمه کليدي رتبه بسيار مناسبي مانند نتيجه اول يا دوم گوگل را داشته و بعد از گذشت مدتي جايگاه خود را از دست داده است. در اين موارد استفاده از محتواي تازه و بروزرساني آن صفحه ميتواند تاثير بسزايي در بهبود رتبه و برگشت به مکان قبلي را داشته باشد.


براي اينکار کافي است تا در حد يک پاراگراف توضيحات تکميلي به متن خود اضافه کنيد. البته در نظر داشته باشيد که محتواي تازه شما مربوط به موضوع صفحه بوده و شامل کلمه کليدي مورد نظر نيز باشد. در برخي موارد مشاهده شده است که قرار گرفتن نظرات جديد در پايين يک صفحه ميتواند از نظر گوگل به معني محتواي تازه يا بروزرساني شناخته شود ولي استفاده ابزاري از آن و ارسال نظرات هرز توسط خود صاحب سايت ممکن است موجب کاهش رتبه آن نيز گردد.
پس از مدتي ممکن است امکان بروزرساني يا افزودن محتواي جديد به يک صفحه وجود نداشته باشد، در اين شرايط ميتوانيد جديدي در همين موضوع نوشته و صفحه قبلي رابا کد 301 به آن ريدايرکت کنيد. در نظر داشته باشيد که اين کار معمولا براي سايت هايي که در زمينه دانلود فعال هستند و نسخه هاي جديدي از نرم افزارهاي قبلي را معرفي ميکنند بسيار مناسب است.محتواي تازه و مستمر در  طراحي سايت
اگر شما عبارتي را ميشناسيد که به محتواي تازه رفتار مناسبي نشان ميدهد و براي زمينه کاري شما با اهميت است، ميتوانيد يک صفحه مشخص براي آن در سايت خود ايجاد کرده و بصورت مستمر اخبار و اطلاعات مربوط به آن را بروزرساني کنيد.


بعنوان مثال براي يک سايت آموزش زبان انگليسي ايجاد يک صفحه با نام “اصطلاحات انگليسي” و افزودن مطالب مستمر به آن ميتواند بسيار موثر باشد. در واقع اين روش تنها دليل موفقيت بسياري از وبلاگ ها مي باشد. اگر دقت کرده باشيد در چند ماه اخير آدرس يک وبلاگ در صفحه اول گوگل بندرت به چشم ميخورد مگر آنکه بطور مشخص و تخصصي در يک زمينه خاص فعال باشد.


 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شرکت درخواست مشاوره کنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت کرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارين وب تجربه کنيد .


 


منبع:طراحي سايت
ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل