مقدمه راجه به دوربين مداربسته

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلسيستم هاي نظارت تصويري از ساليان پيش به عنوان ابزاري مهم در بحث نظارت و ايجاد امنيت مورد استفاده قرار گرفته اند . با توجه به سابقه طولاني اين سيستم ها، تحولات و پيشرفت هاي بسيار زيادي در اين حوزه صورت پذيرفته است که اطلاع از روند اين پيشرفت ها، آخرين دستاوردها و تکنولوژي ها، نکات مهم براي خريد دوربين مدابسته  در يک سيستم نظارت تصويري و موارد بسيار ديگر مي تواند کمک شاياني به مديران و کارشناساني که در حال انتخاب و پياده سازي يک سيستم نظارت تصويري مي نمايند، باشد. در همين راستا در ادامه به صورت مختصر به بخشي از مهم ترين موارد اشاره مي گردد .

مراحل استاندارد جهت اجراي يک پروژه نظارت تصويري  دوربين مدار بسته :

در اين بخش به صورت خلاصه بخشي از مهمترين فعاليت هايي که بايد در قبل، حين و بعد از اجراي پروژه نظارت تصويري صورت پذيرد را مورد بررسي قرار مي دهيم .

o بررسي تئوري و اجزاي اصلي سيستم
در ابتداي طرح، بايد مطالعات جامعي بر روي مبحث سيستم هاي نظارت تصويري، اجزا، استانداردها و تکنولوژي هاي روز دنيا صورت پذيرد تا دامنه موضوع و ابعاد به خوبي روشن گردد .

o جمع آوري اطلاعات شرکت هاي موجود براي خريد دوربين مدابسته
در اين مرحله بايد سعي گردد اطلاعات شرکت ها و محصولات موجود و در دسترس تاحد امکان از طريق اينترنت، مجلات، تبليغات و ساير اطلاعات موجود جمع آوري گردد .

در ادامه بر اساس نيازمنديهاي حراست و ساير کاربران سيستم و نيز اطلاعات استخراج شده از مرحله بررسي تئوري سيستم، يک RFP تهيه گردد و به شرکت هاي معتبر ارسال گردد .

o دريافت اطلاعات محصولات در دسترس براي خريد دوربين مدابسته
بر اساس اطلاعات اطلاعات فني و اقتصادي دريافت شده از شرکت ها و مطالعه دقيق مستندات مذکور، نکات ابهام آنها نيز از طريق ارتباط مداوم با شرکت ها برطرف گردد .

o تست عملي دوربين مدار بسته  در مکان هاي واقعي با نظارت کاربران نهايي
به اين دليل که کاربر نهايي سيستم بايد در مرحله انتخاب، توانمندي سيستم نظارت تصويري را از نزديک لمس نمايد، مارک هاي مختلفي از دوربين ها با ويژگي هاي گوناگون در محل هاي مختلف مورد نظر در شرايط شبيه سازي شده واقعي و با حضور کارشناسان حراست و کاربران نهايي مورد تست و بررسي قرار گيرد .


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها